Vydělávání přes posílání odkazů - AdfLy

Vydělejte si peníze na internetu

  • Adf.ly je něco jako zkracovač odkazů. Vložíte odkaz a zkrátíte jej. Po kliknutý na zkrácený odkaz se otevře stránka, která zpravidla obsahuje reklamu, zde musíte asi 5 vteřin vytrvat a poté kliknout na tlačítko CONTINUE, které vás přesměruje na konečnou, vámi zkrácenou stránku.

    Za každé toto přesměrování získáte určitou finanční odměnu (v závislosti na geolokaci daného návštěvníka). Po dosažení výplatního minima – 5$ vám systém automaticky peníze vyplatí na PayPal či Payza.


    Před časem jsem se rozhodl tento systém vyzkoušet a proto jsem umístil zkrácené odkazy na spoustu odkazů která jsem měl v popisku u videí na Youtube. Nedávno mi byla odeslána výplata, tudíž mohu opravdu potvrdit, že systém funguje a nabízí celkem snadnou možnost výdělku.

    Kromě klasického zkracování odkazů jsou zde k dispozici další možnosti, které vám ušetří čas a zvýší zisky. Jedná se například o script, který po umístění do kódu stránky automaticky návštěvníka nejprve přesměruje na Adf.ly a odtud teprve zpět na stránku. Pokud tedy máte stránku, která má stovky nebo tisíce návštěv denně, je velmi jednoduché takto vydělat nějaké peníze. Dále je zde k dispozici API rozhraní, takže si můžete linky zkracovat sami a velmi jednoduše a rychle.

    Pokud máte zájem, registrujte se prosím přes můj odkaz: http://bit.ly/1G2Qpjv
    Chcete Získat Dota 2 itemy, Steam hry, Steam Kartičky a mnoho dalšího? Klikněte na banner a registrujte se !
    Obrázek
    Natáčím různé momenty ze hry Dota 2, podívejte se na můj YouTube kanál.
    Obrázek
    Langirek
    Pokročilý
    Pokročilý
     
    Příspěvky: 22
    Registrován: pát 31. říj 2014 15:38:24


Zpět na Jak si vydělat na netu




Informace
  • Kdo je online
  • Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků